НАША КОМАНДА

Стаж 23 роки
УШАКОВ
Віталій Вікторович
Головний лікар, засновник клініки «Клуб 32»

Віталій Вікторович Ушаков - головний лікар та засновник клініки «Клуб 32». Він отримав спеціальність лікаря-стоматолога-ортопеда в Національному медичному університеті імені Богомольця у 2001 році. Крім основної спеціалізації, Віталій також має кваліфікації у хірургічній стоматології та рентгенології, а також управлінні та організації закладів охорони здоров’я.

Він захоплюється стоматологією у всіх її аспектах - від дитячої стоматології та ортодонтії до гнатології та складних хірургічних реконструкцій. Віталій постійно підвищує свою кваліфікацію, відвідуючи конференції, семінари та майстер-класи провідних світових лікарів у таких країнах, як Німеччина, Італія, Японія, Корея та Швейцарія. Він має понад сотні дипломів та сертифікатів і сам має досвід виступів для стоматологів.

Спеціалізація Віталія Вікторовича - реконструктивна та естетична стоматологія, вініри, протезування на імплантатах, а також організація та супровід лікувального процесу пацієнтів. Він особисто вирішує всі питання пацієнтів, веде кураторський нагляд та готовий допомогти чи проконсультувати у будь-яких випадках. Контакт Віталія Вікторовича завжди можна отримати на рецепції клініки.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

Закінчив Національний Медичний Університет ім. Богомольця в 2001 році за спеціальністю «лікар - стоматолог».

З 2006 року – лікар II категорії за спеціальністю Ортопедична стоматологія.

З 2009 року – лікар I категорії за спеціальністю Ортопедична стоматологія.

CertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificate
Team member
Стаж 18 роки
ТЕЛЕЖНІКОВА
Ірина Валеріївна
Заступник директора

Ірина Тележнікова працює в «Клубі 32» як заступник директора вже 2 роки. Вона закінчила Національний авіаційний університет у 2006 році. Обравши цю професію, Ірина зосередилася на активності, шукаючи шляхи для швидкого та якісного вирішення завдань, та набула значного комунікативного та професійного досвіду.

Вона захоплюється читанням, спортом та проведенням часу на природі з близькими людьми. Ірина мріє про подорожі та відпочинок у різних країнах світу.

Ірина високо цінує класний дружній колектив «Клубу 32», індивідуальний та якісний підхід до кожного пацієнта. На її думку, особливість клініки полягає в харизмі, що складається з професіоналізму, якості, відповідальності та турботи, яку відчуває кожен пацієнт.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

У 2006 році закінчила Національний авіаційний університет.

Курси:

2020р — Мотиваційна зустріч для адміністраторів

2021р. — Семінар «Формула клініки: Новий підхід до лікування й піклування про пацієнта».

Стаж 21 рік
ТУЛУПОВА
Катерина Євгенівна
Лікар стоматолог, терапевт, пародонтолог

Катерина Тулупова – це лікар, який об'єднує в собі величезний професійний досвід та невгамовну любов до своєї справи. З 2014 року вона є частиною команди «Клубу 32», де кожного дня допомагає пацієнтам забути про страх перед стоматологією та насолоджуватися здоровою усмішкою.

Катерина закінчила Медичний Університет ім. Богомольця у 2003 році і з того часу не припиняє вдосконалювати свої знання, проходячи численні курси та семінари. Вона спеціалізується на безболісному лікуванні та сучасних методиках, таких як лазерна терапія та AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER.

У своєму вільному часі Катерина захоплюється читанням детективів та пригодницьких романів, любить малювати та проводить час з сім'єю. Її мрії включають навчання стрільби, вивчення англійської мови та подорожі до екзотичних країн.

Катерина відома своєю душевністю та жагою до якості у всьому, від матеріалів до оснащення клініки. Її пацієнти цінують її за професійний підхід, уважність та здатність зробити візит до стоматолога приємним досвідом.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

У 2003 році закінчила Медичний Університет ім. Богомольця.

CertificateCertificateCertificateCertificate
CertificateCertificate
CertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificate
Стаж 25 років
ВИШНЯК
Юлія Леонідівна
Хірург-імплантолог

Юлія Вишняк закінчила медичний університет імені О.О. Богомольця ще у 1999 році, та працює в клініці «Клуб 32» як хірург-імплантолог. Спеціалізується на цифровій імплантології, складних втручаннях, тотальних реабілітаціях.

Також легко видаляє зуби мудрості, працює з пацієнтами під седацією.

Вона цінує свою професію за можливість постійного росту та розвитку, завдяки чому постійно з'являються нові та прогресивні методики. Юлія проходила курси по дентальній стоматології, кістковій пластиці, невідкладних станах та багато інших. Вона знаходить спільну мову як з дорослими, так і з дітьми.

Поза професією Юлія - весела та енергійна людина. Вона цікавиться фотографією, любить відпочинок на природі з друзями, туризм та малювання. Вона завжди йде на роботу з задоволенням, високо цінує клуб «Клуб 32» за якісну роботу та чудовий колектив.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

Закінчила медичний університет імені О.О. Богомольця у 1999 р.

CertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificate
CertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificate
Стаж 5 років
ПРИСЯЖНЮК
Олександр Миколайович
Лікар-стоматолог-хірург, імплантолог

Олександр Присяжнюк, випускник НМУ ім. О.О. Богомольця (2019), спеціалізується на імплантаціях, використовуючи системи Straumann, MegaGen та Osstem. Він володіє великим досвідом у проведенні операцій All-on-4 та All-on-6 та видаляє зуби мудрості з високою майстерністю, працюючи з пацієнтами під седацією для забезпечення комфорту.

Олександр відзначається своїм професіоналізмом та прагненням надавати якісне лікування, вносячи важливий вклад у розвиток клініки «Клуб 32».

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

У 2019 закінчив  НМУ ім. О.О.Богомольця.

2021 УВМА – інтернатура.

CertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificate
Стаж 17 років
ШЕВЧУК
Борис Борисович
Лікар-стоматолог, лікар-стоматолог-ортопед

Борис Шевчук, випускник НМУ ім. О.О. Богомольця (2007), працює в «Клубі 32» з 2009 року як ортопед-стоматолог. Він спеціалізується на тотальній реабілітації порожнини рота, зокрема на встановленні вінірів та коронок на імплантах.

Борис активно впроваджує цифрові технології у свою практику, завдяки чому пацієнти отримують високоякісне та ефективне лікування. Він цінує можливість бачити результати своєї роботи в щасливих посмішках пацієнтів.

Його відданість роботі та прагнення до професійного зростання роблять його одним із ключових спеціалістів у клініці, що підтримує її репутацію як закладу, який впроваджує інноваційні методи лікування.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

У 2007 році закінчив НМУ ім О.О.Богомольця.

CertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificate
Стаж 18 років
ЛУКАШИК
Ірина Степанівна
Лікар стоматолог загального профілю, стоматолог ортопед

Ірина Лукашик, яка працює у нашій клініці з дня її відкриття у 2008 році, є одним з ключових членів нашої команди. Вона отримала освіту в НМУ ім. О.О. Богомольця у 2006 році та спеціалізується на ортопедичній та терапевтичній стоматології, завдяки чому вона завжди підвищує свої кваліфікації через курси з ендодонтії та реставрації.

Ірина захоплюється спортом і подорожами, мріє про відкриття нових горизонтів та життя біля океану. Вона цінує дружню атмосферу клініки та її високий професійний рівень

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

2006 р. закінчила НМУ ім О.О. Богомольця.

2010 р. спеціалізація по ортопедичній стоматології в УМСА м. Полтава.

2013 р. присвоєна II категорія загальної стоматології в КМАПО їм. П.Л. Шупика.

CertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificate
Стаж 4 роки
БАРАНЧУК
Марина Олександрівна
Лікар-стоматолог

Марина Баранчук приєдналася до команди «Клубу 32» у 2021 році. Вона закінчила НМУ ім. Богомольця О.О. у 2022 році, вибравши стоматологію після власного ортодонтичного лікування.

Марина спеціалізується на діагностиці, пародонтології, включаючи гігієнічні професіональні чистки, та художньої реставрації зубів.

Марина відзначається любов'ю до колективної роботи, постійно здобуваючи нові знання та корисні навички. У вільний час вона захоплюється спортом, читанням книг та вивченням іноземних мов. Її мета - стати висококваліфікованим стоматологом-ортодонтом.

 Вона мріє про подорожі та високо цінує дружній колектив та професійну єдність команди в «Клубі 32».

Марина створює приємну атмосферу та уважно ставиться до кожного пацієнта у клініці.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

Додаткова медична освіта:

Курс «Базова підтримка життя» 2018 рік.

CertificateCertificateCertificateCertificate
Стаж 16 років
СМОЛЯР
Ірина Валеріївна
Лікар-стоматолог терапевт, ортопед

Ірина Смоляр закінчила НМУ імені О.О. Богомольця у 2008 році, обравши стоматологію через бажання допомагати людям і зміцнювати їхні посмішки.

Ірина спеціалізується на комплексному відновленні зубів - лікуванні каналів, фотополімерними реставраціями та відновленням зубів керамічними реставраціями.

Ірина особливо цінує моменти, коли вона допомагає пацієнтам подолати страх перед лікуванням зубів, перетворюючи їх у вдячних друзів. Вона любить покращувати комфорт та якість життя людей через свою роботу.

У вільний час Ірина захоплюється доглядом за тваринами та вирощуванням екзотичних рослин. Вона мріє про більш добрий та щасливий світ.

Її професійні амбіції полягають у постійному розвитку та бажанні стати не лише добрим лікарем, але й другом для пацієнтів. Ірина високо цінує «Клуб 32» за можливість застосовувати новітні технології, мотивацію до самовдосконалення та теплу атмосферу команди.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

Закінчила НМУ О. О Богомольця у 2008 році.

CertificateCertificateCertificateCertificate
Team member
Стаж 14 років
БАБЧУК
Євгенія Олександрівна
Лікар-ортодонт

Євгенія Бабчук, яка приєдналася до нашої команди у лютому 2016 року, є висококваліфікованим ортодонтом з вражаючим досвідом. Вона закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця у 2010 році та обрала свою професію, надихнута власним позитивним досвідом як пацієнтка ортодонта.

Вона і сама зараз носить брекети, тому точно знає про те, що краще підійде її пацієнтам ))

Євгенія спеціалізується на створенні гармонійних посмішок, поєднуючи здоров'я та красу, та відома своєю здатністю допомагати людям відчувати себе впевненіше. Вона регулярно проходить курси з ортодонтичної спеціалізації, включаючи використання сучасних технік та технологій, як-от система прозорих кап "Invisalign". 

У вільний час Євгенія захоплюється йогою, астрологією та подорожами. Вона ставить перед собою професійну мету постійно підвищувати свій рівень майстерності та домагається балансу між роботою та особистим життям. Її мрією є визнання української медицини на світовому рівні. Євгенія цінує дружню атмосферу та високий технічний рівень клініки «Клуб 32».

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

У 2010 році закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця.

CertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificateCertificate
CertificateCertificate
Стаж 16 років
РОМИГАЙЛО
Людмила Іванівна
Дитячий лікар стоматолог

Людмила Ромигайло, випускниця Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова (2008), є нашим досвідченим дитячим стоматологом. Вона приєдналася до клініки у 2017 році, вирізняючись своїм особливим підходом до роботи з дітьми.

Людмила створює атмосферу комфорту та довіри для молодших пацієнтів, надаючи особливу увагу індивідуальному підходу. Вона постійно підвищує свій професійний рівень, слідуючи сучасним практикам у дитячій стоматології.

У вільний час Людмила захоплюється читанням та доглядом за домашніми рослинами та тваринами. Вона цінує дружній колектив клініки та мріє про мир та гармонію.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

У 2008 році закінчила Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова.

Курси, спеціалізації:

2022 спеціалізація з дитячої стоматології В УМСА.

2020 курс по стандартним металевим коронкам у дитячій стоматології.

Team member
Стаж 12 років
ЧАБАН
Юлія В'ячеславівна
Асистент стоматолога

Юлія Чабан працює в «Клубі 32» вже 6 років, займаючи посаду асистента стоматолога. Вона закінчила Білоцерківський медичний коледж, обравши цю професію за естетичними міркуваннями, вважаючи здорові зуби запорукою краси та здоров'я всього організму.

Юлія відзначається своєю любов'ю до бачення результату своєї роботи - задоволеного пацієнта. Вона захоплюється спортом, зокрема пілатесом, та прагне постійно бути в курсі нових методів лікування в стоматології, відвідуючи різні курси.

Її мрією є насолоджуватися життям та мирне небо над Україною. Юлія високо цінує майже родинні відносини в колективі та теплу атмосферу клініки, яка вирізняється готовністю враховувати індивідуальні потреби кожного пацієнта.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

Закінчила Білоцерківський медичний коледж.

Курси, спеціалізації:

Ендолікування, рентген невідкладної допомоги (teeth)

Team member
Стаж 13 років
БУРИК
Ірина Василівна
Асистент стоматолога

Ірина Бурик, яка приєдналася до команди «Клубу 32» в 2013 році, є відданою асистенткою стоматолога. Вона закінчила Ківерцівський медичний коледж у 2013 році, отримавши кваліфікацію гігієніста зубного. Ірина завжди мала страсть до медицини та бажання допомагати людям.

Вона відзначається своєю любов'ю до роботи, особливо цінуючи можливість допомагати пацієнтам та бачити їхню щиру подяку. Ірина постійно прагне удосконалювати свої навички та розширювати знання, відвідуючи різноманітні курси та семінари.

Її захоплення включають музику, спорт і кулінарію. Ірина мріє про багато подорожей та власний будинок. Вона цінує дружню атмосферу та високу кваліфікацію колег у клініці «Клуб 32», відчуваючи підтримку та радість від роботи в команді.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

У 2013 році закінчила Ківерцівський медичний коледж за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію гігієніста зубного.

Курси:

2016р Тренінг… стандарти взаємодії пацієнтами для молодшого медичного персоналу.

2018р Надання першої невідкладної допомоги.

2021р Семінар Формула клініки:

Новий підхід до лікування й піклування про пацієнта.

Team member
Стаж 16 років
МАНОХІНА
Наталя Володимирівна
Асистент стоматолога

Наталія Манохіна приєдналася до команди «Клубу 32» 1.5 місяця тому, працюючи на посаді медичної сестри. Вона закінчила Артемівське медичне училище у червні 1997 року, обравши професію з бажанням допомагати людям.

Наталія відзначається своєю відданістю роботі та задоволенням від допомоги, яку вона надає пацієнтам. Вона прагне завжди бути в курсі нововведень у медицині, оскільки у 2017 році пройшла курси з сестринської справи та основ фізичної терапії. 

У вільний час Наталія займається домашніми справами. Вона цінує атмосферу клініки «Клуб 32» за доброту персоналу, затишок та турботу про кожного пацієнта, відчуваючи себе частиною великої дружньої команди

doctor
Стаж 8 років
Гаєва
Катерина
Асистент стоматолога
Team member
Стаж 8 років
ШАБРАНСЬКА
Діана Олегівна
Асистент стоматолога

Діана Шабранська приєдналася до команди «Клубу 32» у березні 2022 року. Наразі вона є студенткою 6-го курсу Запорізького державного медичного університету, обравши цю професію як шлях до майбутньої кар'єри лікаря.

Діана відзначається своєю відданістю та зосередженістю на позитивних результатах та радості пацієнтів. Її головною метою є повна підтримка лікаря та допомога в досягненні високих результатів у лікуванні.

В її захоплення входять йога, зустрічі з друзями та шопінг. Діана мріє про мирну та цілісну Україну та прагне до внутрішнього спокою.

Вона цінує дружній колектив та серйозний підхід до роботи в «Клубі 32», а також віддачу клініки здоров'ю та побажанням пацієнтів.

ОСВІТА ТА ДОСВІД:

Зараз навчаюсь на шостому курсі Запорізького державного медичного університету.

Team member
Стаж 8 років
БОЙКО
Антоніна Олександрівна
Адміністратор

Антоніна Бойко працює адміністратором в «Клубі 32» вже 2 роки і є однією з кращих співробітників клініки. Вона відзначається своєю професійною компетенцією, увагою до деталей та вмінням створювати затишну атмосферу для пацієнтів та колег.

 Вона цінує можливість спілкування з людьми, розв'язання різноманітних задач та вплив на загальну атмосферу клініки. Антоніна прагне до надання високоякісного сервісу та вважає, що доброзичливість та тепле ставлення є ключовими для успішної роботи в сфері охорони здоров'я.

(А окрім роботи, Антоніна захоплюється візажем, які є її хобі. Нещодавно вона пройшла курс Світлани Медведевої “VIP візажист і майстер по зачіскам :) )

Team member (cat)
РІККІ
Талісман

Рікі, маленький чарівний кіт, який живе у стоматологічній клініці, втілює неймовірну історію вірності та любові. Від перших хвилин нападу на Україну у 2022 році, його власник, хоробрий захисник, відправився на фронт, залишивши Рікі в клініці. Рікі, зі своїми яскраво-зеленими очима та м'яким муркотінням, став уособленням тепла та заспокоєння для пацієнтів і персоналу клініки.

Кожного дня Рікі з віконця своєї улюбленої кімнати спостерігає за світом, сповнений надії побачити свого власника. Він, ніби маленький символ надії, вірить у перемогу і день, коли знову зможе обійняти свого героя. Його присутність у клініці стала більш ніж просто розвагою; Рікі став невід'ємною частиною її душі, символом непохитної вірності та чекання на найкраще.

Життя у клініці для Рікі - це не просто життя, це місія любові, заспокоєння та надії, яку він виконує щодня, чекаючи на той величний день відновлення та зустрічі зі своїм хазяїном.

Вакансія
Асистент

.

Докладніше читати