ВЕКТОР-ТЕРАПІЯ, ЛІКУВАННЯ ПАРОДОНТИТУ

Пародонтит – поширене захворювання тканин ясен, яке характеризується запаленням, кровоточивістю ясен, рухливість зубів, виникненням абсцесів, збільшенням і хворобливістю лімфатичних вузлів. Розвиток пародонтиту може призвести до втрати кісткової тканини і до інших захворювань порожнини рота.

В домашніх умовах вилікувати пародонтит і парадонтоз практично неможливо, тому що, в першу чергу, необхідно усунути етіологічну причину пародонтиту – зубні відкладення під яснами, які містять патогенні бактерії.

В стоматології накопичено великий досвід лікування пародонтиту, серед яких вектор-терапія є найсучаснішим, основним і найбільш ефективним способом лікування. .
У вектор - терапії використовується енергія ультразвукових хвиль для м'якого видалення зубного каменю і зубних відкладень в області пародонтальної кишені. Розчин спеціальної антибактеріальної суспензії оздоровчо впливає на область запалення.

Процедура Вектор - терапії є:

  1. Безболісною;
  2. Не травматичною;
  3. Дає швидкий оздоровчий результат;
  4. Є профілактикою випадання зубів;
  5. Використовується для чищення і профілактики запалень в області зубних імплантів.

Проведення якісної вектор - терапії в клініці «Клуб 32» допоможе вам позбавитися від захворювання пародонтитом, зберегти функції і здоров'я зубів.

Запишіться на прийом
Дякуємо! Ваша заявка отримана!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Наближаємо перемогу, перемагаємо разом
Україна понад усе
Для всіх військових безкоштовно:
  • Консультація та план лікування
  • Імплантація та протезування
  • Знімки та обстеження