КЛАПТЕВІ ОПЕРАЦІЇ

Клаптеві хірургічні операції в клініці «Клуб 32» проводяться з метою лікування пародонтозу та усунення головного джерела інфекції – парадонтальної кишені. Під час операції видаляються патологічні тканини, які є джерелом інфекції, відбувається чищення парадонтальної кишені, відновлюються зруйновані опорні тканини для підтримки зубів та правильного їх функціонування.

Шматкові операції проводяться в ситуації патологічного розвитку пародонтиту, коли інші види терапевтичного лікування не дають позитивного результату.
В результаті проведеного оперативного втручання процес розвитку пародонтозу припиняється, здоров'я ясен стабілізується, але надалі також необхідне дотримання спеціальних правил для профілактики розвитку запального процесу.

Клаптеві операції проводяться після ретельного обстеження з використанням унікального цифрового обладнання в стоматології «Клуб 32» та після підготовки порожнини рота до хірургічного втручання: зняття зубного каменю, санації зубів та проведення протизапальної терапії.

Застосування сучасних  анастетиків у клініці «Клуб 32» гарантує безболісне проведення клаптевої операції.

Запишіться на прийом
Дякуємо! Ваша заявка отримана!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Наближаємо перемогу, перемагаємо разом
Україна понад усе
Для всіх військових безкоштовно:
  • Консультація та план лікування
  • Імплантація та протезування
  • Знімки та обстеження